Dizajn Przyjazny Dzieciom

Posted by Artur 30/07/2015 0 Comment(s) Certyfikaty,

Staramy się, aby nasze produkty były ładne: by cieszyły oko i jednocześnie były wytrzymałe, by były uznawane jako produkty najlepsze jakościowo. Dlatego postanowiliśmy się troszę sprawdzić i zgłosiliśmy nasze kołderki, rożki, kocyki i całą resztę produktów do projektu Diznajn Przyjazny Dzieciom. Hmmmm, a co to jest? Już wyjaśniamy...

 

Projekt "Dizajn Przyjazny Dzieciom" to propozycja dla współczesnych rodziców, którzy w codziennym pośpiechu nie mają czasu na selekcję wartościowych i dobrze zaprojektowanych produktów dla swoich pociech. Znak projektu przyznawany jest firmom, które dbają o wysoką  jakość produktów oraz oczywiście o dobry dizajn (design). Nasze produkty zostały poddane ocenie przez specjalnie powołaną do tego komisję ekspertów. Cieszymy się, że ze skutkiem pozytywnym, tym bardziej, że w komisji oceniającej nasze produkty znaleźli się się projektanci, terapeuci integracji sensorycznej a także osoby związane z architekturą, sztuką i dizajnem. Dzięki ocenie, przeprowadzonej przez specjalistów rodzice mogą być pewni, że kupują wartościowy produkt, który jest przyjazny dziecku.

Logo Dizajn Przyjazny Dziecion

Projekt jest sygnowany przez Fundację BUENA, która wspiera i zachęca do wszechstronnego rozwoju aktywności twórczej. Fundacja organizuje również TARGI DIZAJNU PRZYJAZNEGO DZIECIOM I KREATYWNEJ ZABAWY we Wrocławiu. Na pewno warto tam zajrzeć!

 

Bardzo polecamy takie inicjatywy. Polecamy również śledzenie wydarzyń na stronie www - projekt z pewnością będzie się rozwijał gdyż w dzisiejszym świecie wszechobecbej "chińszczyzny" warto się chwilę zastanowić nad wyborem konsumenckim: zwłaszcza w kontekście zakupów dla dzieci. 

 

Opis naszej marki w tym projekcie znajdziecie poniżej:

 

http://www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl/index.php/galeria-wystawcow/item/111-ludilo

Loading...
Loading...
Loading...