Kocyk na zamówienie

Posted by Artur 27/02/2018 0 Comment(s) Porady,

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć… Niby wszystko w tym Internecie jest a jak się szuka czegoś konkretnego to nie można znaleźć.

Pewnie nie raz i nie dwa razy zdarzyło Ci się szukać w czeluściach Internetu konkretnego produktu: idealnego, takiego „na wymiar”. W takich sklepach jak nasz możesz kupić wiele rzeczy – i w większości są one STANDARDOWYCH rozmiarów. Ale przecież standardowe np. kocyki minky 75x100 czy też nieco większe 110x145 cm nie każdemu przecież muszą pasować. Może właśnie szukasz 70x100? A może jeszcze innego??

W naszym sklepie możesz zamówić kocyk w dowolnym rozmiarze – to, że nie ma go w standardowej ofercie nie znaczy, że go nie ma wcale. Wiele razy szyliśmy kocyki, kołderki i poduszki w rozmiarach innych niż te dostępne w standardowej ofercie. Dlatego śmiało, pisz do nas na adres e-mail: sklep@ludilo.pl jakiego produktu lub rozmiaru poszukujesz – a my postaramy się spełnić Twoje oczekiwania. Wykonamy dla ciebie kocyk na zamówienie, kołderkę lub poduszkę, a wcześniej zrobimy bezpłatną wycenę.

Zapraszamy

Ludilo.pl

Loading...
Loading...
Loading...