Kocyki minky dla dzieci

Posted by Artur 24/02/2015 0 Comment(s) Porady,

Kocyki dla dzieci

 

Przed zakupem zapewne każdy rodzic zastanawia się, sprawdza, porównuje jakość i cenę produktu. Nie inaczej jest przy wyborze kocyka. Chcemy aby był z możliwie najlepszych materiałów, miły w dotyku, ciepły, ale jednocześnie by nie przegrzewał naszego malucha, był bezpieczny w użytkowaniu i był w dobrej cenie.

 

Te wymagania z całą pewnością spełnią kocyki minky. Polar minky jest bardzo miękki w dotyku, jest bezpieczny i bajecznie kolorowy: do wyboru jest naprawdę szeroka gama kolorystyczna. Z kolei druga strona, która wykonana jest z bawełny, jest również dobierana tak, by podkreślić wysoką jakość produktu. Stosujemy jedynie bawełny spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Bawełna i minky charakteryzują się wysoką intensywnością kolorów, które uzyskiwane są w bezpiecznym procesie. Koce dla dzieci marki Ludilo są w 100% bezpieczne: żadnych odparzeń, otarć i podrażnień skóry niemowlaka. Kocyki minky od Ludilo przechodzą zawsze przez fazę testów: każdy model kocyka został sprawdzony przez najbardziej wymagającego klienta jakim jest dziecko i jego rodzic.

 

Kocyki dla dzieci z oryginalnego Minky = wysoka jakość

ORYGINALNE MINKY - LUDILO.PL

 

 

Mając na uwadze fakt, jak dużo środków jest potrzebne do tego by zapewnić dziecku wysokiej jakości produkty staramy się odpowiednio wyważać nasze ceny. Oczywiście biorąc pod uwagę najwyższą jakość surowców, z których produkujemy kocyki dla dzieci, istnieje graniczna cena opłacalności, której nie da się „przeskoczyć”. Niestety: zarówno w wielu sklepach internetowych, jak i na platformach aukcyjnych spotkać można kocyki dla dzieci w cenie, która na pierwszy rzut oka jest bardzo atrakcyjna, ale która powinna „dać nam do myślenia”. Kocyk minky za 60zł lub nawet mniej? Da się, ale tylko i wyłącznie kosztem jakości. Błyszczący polar minky nieznanej produkcji, który po kilku praniach wygląda beznadziejnie, cieniutka bawełna, która traci kolory po kilku praniach i się przesiewa to tylko początek. Czy rodzicu jesteś pewny, że takiego produktu szukasz dla swojej pociechy?? Jeśli chcesz, aby Twój zakup cieszył Twoje oko i wszystkich dokoła, jeśli chcesz by nawet po wielu praniach nadal był zachowany kolor i miękkość – wybierz kocyki dla dzieci od Ludilo. Jeśli nawet nie zdecydujesz się na zakup u nas – szukając gdzie indziej wybieraj tylko oryginalny polar minky od Shannon Fabrics – 380 g/m2. Będziesz mieć gwarancję jakości oraz zadowolenia z produktu. Są sprzedawcy, którzy na swoich aukcjach, czy w swoich sklepach piszą: ORYGINALNY MINKY, ale tak naprawdę mają jedynie na myśli to, że ten materiał jest nietypowy, a nie to, że kupują go od jedynego oficjalnego dystrybutora. Gra słów – i tu należy uważać.

 

Kocyk minky – jak prać?

 

Wspomnieliśmy wcześniej o tym, że nasze kocyki wyglądają jak nowe nawet po wielu praniach. Skąd ta pewność? Z doświadczenia. Nasze testowe produkty brudziliśmy i praliśmy wielokrotnie – zawsze zachowując wytyczne co do tego, jak dbać o minky i bawełnę. Najważniejsza rzecz to temperatura. Jeśli chcemy zachować właściwości minky: najlepiej prać w pralce temperaturze 30 stopni Celsjusza. Testowaliśmy też w wyższej, ale nie polecamy tego robić ze swoim kocykiem.  Zwykłe pranie, bez wybielaczy, bez płynów zmiękczających i kocyk będzie jak nowy. Należy również pamiętać by nie pracować pluszu minky: można jedynie uprasować część bawełnianą w temperaturze do 110. Zachowując powyższe zasady z pewnością kocyk minky będzie służył bardzo długo, a jak Twoje dziecko podrośnie, kupisz mu nowy, miękki… z minky.

Loading...
Loading...
Loading...