O firmie

Kocyki minky w wózku

 

Jesteśmy producentem artykułów dla dzieci: kocyków, kołderek, rożków niemowlęcych, czapek, szalików, kominów, pluszowych zabawek. Siedziba firmy mieści się w Kielcach (więcej w dziale KONTAKT). Stale poszerzamy swoją ofertę i asortyment, tak by nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni. Stosujemy tylko najwyższej jakości materiały. Wiele naszych produktów tworzymy z Minky o gramaturze 380g/m2. Jest to gwarancja, że przy intensywnym i długim użytkowaniu, sprzedawane przez nas produkty będą cały czas wyglądały jak nowe. 

 

Nasze produkty są bezpieczne dla dzieci i wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Zarówno właściwe zaprojektowanie jak i proces kontroli jakości oraz testowania przed wprowadzeniem nowego produktu gwarantują najwyższą jakość. Wszystkie nasze produkty projektujemy i wykonujemy od początku do końca w Polsce. Dzięki najwyższej jakości i dbałości o dizajn nasza marka uzyskała Znak Jakości Kidzone oraz certyfikat Dizajn Przyjazny Dzieciom.

 

Zawsze w pierwszej kolejności staramy się wyszukiwać materiały, dodatki i nici od polskich producentów: warunki są dwa: najwyższa jakość i bezpieczeństwo. Dlatego też szyjemy nićmi polskich producentów (z certyfikatem Oeko-Tex 100), wypełnienia silikonowe naszych kołderek są również polskiej produkcji i są antyalergiczne.

Loading...
Loading...
Loading...